Neinvazivni lifting Thermage®
Chcete se zbavit vrásek a povadlé pokožky, ale nejste připraveni na chirurgický zákrok? V tomto případě dejte přednost neinvazivnímu přístrojovému liftingu Thermage®. Celosvětově známé bezbolestné ošetření bez zásahu do těla dosahuje výsledků srovnatelných s plastickou operací a to bez dlouhého zotavování po proceduře. Proměna ve stylu hollywoodských celebrit je dostupná pro každého v Radiance Beauty Clinic!

Jak funguje lifting thermage®?
Jedná se o extrémně účinnou neinvazivní metodu založenou na radiofrekvenčním principu, která jako jediná dokáže stimulovat hluboké vrstvy pokožky bez chirurgického zásahu do těla. Výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací: vrásky se vyhlazují, pozvedávají se kontury těla či obličeje, zlepšuje se celkový stav pokožky a to bez bolesti a zotavování.

Ošetření Thermage® je určeno jen pro obličej?
V žádném případě! Ošetřit můžete i jiné oblasti na těle, například břicho, krk, dekolt, paže atd. Vynikající výsledky můžete očekávat po ošetření oválu obličeje nebo očních víček.
Jak dlouho efekt po ošetření Thermage® vydrží?
První patrné výsledky budou vidět ihned po zákroku a během 6 měsíců po ošetření budou postupně narůstat. Budete se z nich těšit 2 až 5 let, což je pro neinvazivní zákroky opravdu vynikající výsledek. Pro dosažení výrazných změn opravdu stačí jen jediná návštěva, proceduru nemusíte pravidelně opakovat. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Základní výhody Thermage®
- Bezbolestný neinvazivní lifting, který bez zbytečných potíží dokáže stimulovat hluboké vrstvy pokožky a dosáhnout tak výsledků srovnatelných s plastickou operací.

- Ošetření stačí podstoupit jen jednou, zabere pouhých 60-90 minut a nevyžaduje žádnou další speciální péči či dlouhé zotavování.

- Výsledky jsou vidět ihned a během dalších 6 měsíců narůstají. Viditelný efekt vydrží až 5 let.

- Ošetření lze provádět nejen na čele, bradě, tvářích, oválu obličeje, krku a dekoltu, ale i na těle a očních víčkách.

- Zcela bezpečné ošetření certifikované přes americké FDA a evropskou CE. Vynikající výsledky bez rizika a bolesti!
Ceník
— Ošetření očních víček
4800 kč
— Ošetření oválu obličeje
15900 kč
19900 kč
— Ošetření celého obličeje
24900 kč
— Ošetření obličeje, krku a dekoltu
od 8900 kč
— Ošetření těla