Neinvazivní lifting THERMAGE®
Chcete se zbavit vrásek a povadlé pokožky, ale nejste připravení na chirurgický zákrok? V tomto případě dejte přednost neinvazivnímu přístrojovému liftingu THERMAGE®. Celosvětově známé bezbolestné ošetření bez zásahu do těla dosahuje výsledků srovnatelných s plastickou operací a to bez dlouhého zotavení po proceduře. Proměna ve stylu hollywoodských celebrit je dostupná pro každého v Radiance Beauty Center!

Jak funguje lifting thermage®?
Jedná se o extrémně účinnou neinvazivní metodu založenou na radiofrekvenčním principu, která jako jediná dokáže prostimulovat hluboké vrstvy pokožky bez chirurgického zásahu do těla. Výsledky jsou srovnatelné s plastickou operací: vrásky se vyhlazují, pozvedávají se kontury těla či obličeje, zlepšuje se celkový stav pokožky a to bez bolesti a zotavení.


Ošetření thermage® je určeno jen pro obličej?
V žádném případě! Ošetřit můžete i jiné oblasti na těle, například břicho, krk, dekolt, paže atd. Vynikající výsledky můžete očekávat po ošetření oválu obličeje nebo očních víček.
Jak dlouho efekt po ošetření thermage® vydrží?
První patrné výsledky budou vidět ihned po zákroku a během 6 měsíců po ošetření budou postupně narůstat. Těšit Vás budou od 2 do 5 let, což pro neinvazivní zákroky je opravdu vynikající výsledek. Pro dosazení výrazných změn opravdu stačí jen jedná návštěva, proceduru nemusíte pravidelně opakovat. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.

Základní výhody thermage®
- Bezbolestný neinvazivní lifting, který bez zbytečných potíží dokáže prostimulovat hluboké vrstvy pokožky a dosáhnout tak výsledků srovnatelných s plastickou operací.

- Ošetření stačí podniknout jen jednou, zabere pouhých 60-90 minut a nevyžaduje po sobě žádnou speciální péči či dlouhé zotavení.

- Výsledky jsou vidět ihned a během dalších 6 měsíců narůstají. Viditelný efekt vydrží až 5 let.

- Ošetření lze provádět nejen na čele, bradě, tvářích, oválu obličeje, krku a dekoltu, ale i na těle a očních víčkách.

- Zcela bezpečné ošetření certifikované přes americké FDA a evropskou CE. Vynikající výsledky bez rizika a bolesti!
Cenik
— Ošetření očních víček
4800 kč
— Ošetření oválu obličeje
15900 kč
19900 kč
— Ošetření celého obličeje
24900 kč
— Ošetření obličeje, krku a dekoltu
od 8900kč
— Ošetření tela