Líčení, obočí a řasy
Make-up
Líčení – postupy, při kterých se používá dekorativní kosmetika pro zvýraznění a v některých případech pro minimalizaci nedostatků Vaší pleti na naší estetické klinice Vám nabízíme večerní, denní a svatební líčení. Profesionální make-up artisti Vám pomohou s výběrem barev líčení a stylu, které budou ideální právě pro Vás.

Obočí – ochlupení umístěné nad okem, které kryje nadočnicový oblouk a je využíváno pro mimiku. Tvar a stav našeho obočí není méně důležitý než ostatní části našeho těla. Obočí je totiž hlavní složkou neverbální komunikace a podtrhuje výraz obličeje. Naši brow-artisti Vám vytvarují a nabarví obočí podle Vašich představ a také Vám rádi poradí s novými trendy v úpravě či jak na ideální obočí doma. Postaráme se jak o obočí žen, tak i mužů. První úpravu obočí Vaší dcery ponechte profesionálovi, který šetrně obočí upraví bez traumatizace vlasového folikulu a najde ten spravný tvar pro obličej mladé dámy.

Řasy – jsou velmi důležitou součástí očí, chrání je a také zvýrazňují jejich krásu. Barvení řas či lifting pomohou dosáhnout většího zvýraznění.
— Denní
— Svatební
— Nude
— Make-up pro focení
— Večerní
1490 kč
Make-up
980 kč
1690 kč
890 kč
1250 kč
— Svatební zkouška
890 kč
— Barvení řas
— Laminování řas
— Laminování + botox
— Úprava/styling obočí
— Barvení henna/barva
290/190 kč
Ošetření řas a obočí
200 kč
750 kč
950 kč
150/290 kč
— Dlouhodobý styling obočí
850 kč