Endosphères therapy
Mikrovibrační terapie Endosphères therapy

Přejete si podpořit lymfatický oběh, odstranit celulitidu a zpevnit pokožku? Jedinečná metoda pro léčbu celulitidy a vytvarování postavy Endosphères therapy to opravdu dokáže díky patentované technologii tlakové mikrovibrace. Ošetření je zcela bezpečné, bezbolestné a dokonce příjemné. Vhodné pro všechny typy postavy.

Jak funguje Endosphères therapy?

Jedná se o ošetření pomocí speciálního válečku, založené na principu kompresního mikrovibračního systému. Na válečku se nachází vibrační prvky v podobě 55 hypoalergenních silikonových kuliček, které vytváří nízkofrekvenční vibrace. Mikrokomprese přístroje Endosphères stimuluje pokožku až do úrovně cév a napomáhá tím zrychlení metabolismu, podpoře mikrocirkulačního systému, odbourávání tukových buněk a tvorbě vlastního kolagenu a elastinu.
Co Endosphères therapy dokáže?

Endosphères přístroj byl primárně určen jen k léčbě celulitidy, ale po několika měsících bylo zjištěno, že má pro lidské tělo řadu dalších přínosů. Endosphères therapy přináší účinné zeštíhlení, řeší různé formy celulitidy, zpevňuje pokožku, vyrovnává povrch tkaní, podporuje lymfatický a krevní oběh, odstraňuje záhyby po liposukci, zrychluje metabolismus, napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, což zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Samozřejmě se jedná i o účinnou relaxační proceduru, která dokáže eliminovat známky stresu.

Čím se liší od LPG másaže?

Na rozdíl od populární LPG alternativy je Endosphères therapy opravdu bezbolestná, bezpečná a příjemná. Endosphères nevede k povolení pokožky, dá se použít na různé partie těla, výsledek je viditelný již po prvním ošetření. Základní rozdíl spočívá v principu působení: Endosphères funguje na principu komprese, LPG na principu vakua‚ a právě proto Endosphères klientům nabízí více možností při nulovém riziku.
Kolik procedur je nutné absolvovat?

Relaxačního a stimulačního účinku můžete dosáhnout i po několika procedurách, ale v případě, že má klient zájem o odstranění celulitidy, je nutné počet procedur odvodit od stupně závažnosti nedostatku. 3. a 4. stupeň celulitidy vyžadují 12 ošetření, nejlépe třikrát týdně. Pro 1. a 2. stupeň stačí absolvovat 6 procedur, nejlépe dvakrát týdně. Po absolvování celé série ošetření činí udržovací kúra 2 procedury měsíčně.
Ceník
— Ošetření těla
2990 kč
1690 kč
— Ošetření obličeje
60 min
30 min
2590 kč
45 min
1890 kč
30 min
Balíček 6 ošetření - 10%