ENDOSPHERES THERAPY
Mikrovibrační teparie endospheres therapy

Přejete si podpořit lymfatický oběh, odstranit celulitidu a zpevnit pokožku? Jedinečná metoda pro léčbu celulitidy a vytvarování postavy endospheres therapy to opravdu dokáže díky patentované technologii tlakové mikrovibrace. Ošetření je zcela bezpečné, bezbolestné a dokonce příjemné. Vhodné pro vše typy postavy.

Jak funguje endospheres therapy?

Jedná se o princip kompresního mikrovibračního systému, kde se ošetření provádí za pomoci speciálního valečku. Na válci najdeme vibrační prvky v podobě 55 hypoalergenních silikonových kuliček, které vytváří nízkofrekvenční vibrace. Mikro-komprese přístroje endosphere stimuluje pokožku až do úrovně cév a napomáhá tím zrychlení metabolismu, podpoře mikrocirkulačního systému, odbourávání tukových buněk a tvorbě vlastního kolagenu a elastinu.
Co endospheres therapy dokáže?

Je pravda, že endosphere přístroj byl primárně určen jen k léčbě celulitidy, ale po několika měsících bylo zjištěno, že pro lidské tělo má řadu dalších přínosů. Endospheres therapy přináší účinné zeštíhlení, řeší různé formy celulitidy, zpevňuje pokožku, vyrovnává povrch tkaní, podporuje lymfatický a krevní oběh, odstraňuje záhyby po liposukci, zrychluje metabolismus, napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, což zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Samozřejmě se jedná i o účinnou relaxační proceduru, která dokáže eliminovat známky stresu.

Čím se liší od lpg másaže?

Na rozdíl od populární LPG alternativy je endospheres therapy opravdu bezbolestná, bezpečná a příjemná. Endosphere nevede k povolení pokožky, dá se použít na různé partie těla, výsledek je viditelný již po prvním ošetření. Jinak základní rozdíl spočívá v principu působení: endosphere funguje pomocí komprese, LPG pomocí vakua a právě proto endosphere klientům nabízí více možností při nulovém riziku.
Kolik procedur je nutné absolvovat?

Relaxačního a stimulačního účinku můžete dosáhnout I po několika procedurách, ale v případě, že klient má zájem o odstranění celulitidy, je nutné počet procedur odvodit od stupně závažnosti nedostatku. 3. a 4. stupeň celulitidy vyžaduje 12 ošetření, nejlépe 3krát týdně. Pro 1. a 2. stupeň stačí absolvovat 6 procedur, nejlépe 2krát týdně. Po absolvování kurzu udržovací kúra činí 2 procedury měsíčně.
Cenik
— Ošetření těla
2990 kč
1690 kč
— Ošetření obličeje
60 min
30 min
2590 kč
45 min
1890 kč
30 min
Balíček 6 ošetření - 10%